Speciaal voor klanten van BabStar.nl stelt kwekerij Andromeda coniferengroen beschikbaar om mee aan de slag te gaan en in kerstsfeer te komen.
Dit jaar wordt de kerstsfeer beïnvloed door Corona. Daarom maken de deelnemende bloemisten een symbolisch bloemwerk met daarbij een bericht vol positiviteit en delen dit met hun klanten, de mensen in hun omgeving, door een foto/filmpje op social media met de speciale hashtags: #samensterk #geefhetdoor #coniferenkerstchallenge.
Bloemiste Jessica van Bloeiend Dronten ging alvast aan de slag met deze opdracht en maakte een “hart-onder-de-riem” met het coniferengroen van kwekerij Andromeda. Zij bedacht een coniferen- selfie-wand voor bij haar winkel zodat wachtende mensen een leuke kerst-selfie kunnen maken en die kunnen delen met hun dierbaren.
Klik hier voor meer informatie