Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Derde vlog #uitjebloembol online

In de serie vlogs #uitjebloembol ‘Power-up your summer job’ laten scholieren zien hoe leuk het is om in de sierteelt te werken tijdens vakantiewerk of een weekendbijbaan.

In deze vlog neemt Julie de kijker mee naar het bedrijf van haar vader, Gebr. Hogervorst in Noordwijkerhout. Ook haar moeder Leonie Hogervorst Bouwmeester helpt zo nu en dan mee in het bedrijf en met deze vlog.

In de vlog laat Julia zien hoe de hyacinten op pot gezet worden en laat ze je kennis maken met de schuurkatten Saar en Soof. Deze hebben ook een taak. Daarnaast geeft ze duidelijke uitleg over welke bollen ze hebben en hoe ze verwerkt worden, zoals het hollen wat door scholieren werd gedaan in de eerste week van de zomervakantie.

Bekijk hieronder de vlog van Julia.

bron: Greenport Duin- en Bollenstreek

Publicatiedatum: