Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Steven van Schilfgaarde

"Floriday is fundament van ons businessmodel"

"Onze internationale strategie staat niet los van de overall strategie die we hebben ontwikkeld. Floriday is daarin een cruciale bouwsteen of eigenlijk het fundament waarop ons businessmodel gebaseerd is. Floriday maakt het mogelijk dat kwekers en kopers eind 2020 alle transacties op de marktplaats digitaal afhandelen."

Het is misschien wat cheesy, een interview met jezelf, maar wat vindt directeur Steven van Schilfgaarde eigenlijk zelf van 'zijn' Floriday. Nederland, weliswaar nog altijd de grootste sierteeltproducent wereldwijd, raakt beetje bij beetje achterop; gaat Floriday dit tij keren? Waarom wel/niet? Zijn verhaal is hier te lezen op de website van Royal FloraHolland.

Publicatiedatum: