Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Dümmen Orange in financieel zwaar weer

Niet alles goud wat er blinkt

"Niet alles wat private equity aanraakt, verandert in goud", zo kopt het FD vandaag. Uit een inventarisatie van de krant onder kredietverschaffers zou blijken dat verschillende Nederlandse door het grootkapitaal aangekochte bedrijven ondermaats presteren. Schulden worden met verdacht hoge kortingen verkocht en het is via deze schuldpapieren dat men "een zeldzaam inkijkje" krijgt in de financiële situatie van deze ondernemingen.

En zo weet de krant dan ook te melden dat o.a. Dümmen Orange en de led-divisie van Philips, Lumileds, in financieel zwaar weer zitten.

Klik hier voor de hoed en de rand.

Publicatiedatum: