Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Vijf vragen aan Insights experts Martien Röling en Alex Jansen

Inzicht in Insights

De afgelopen maanden is Insights ontwikkeld en getest door een groep van ongeveer 200 kwekers. Kwekers hebben gedurende lange tijd feedback kunnen geven waarmee Insights steeds verder geoptimaliseerd is. Vanaf heden is Insights beschikbaar voor alle kwekers. 

Insights is de vervanger van FloraneXt en geeft de kweker realtime inzicht in prijs- en marktontwikkelingen, waardoor het eenvoudiger wordt om een goede prijs te bepalen voor klokvoorverkoop en directe handel.

Lees hier op de website van FloraHolland een gesprek met Insights experts Martien Röling en Alex Jansen, die nader toelichting geven op de de meestgestelde vragen tijdens de TradeFair Aalsmeer:

Publicatiedatum: