Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
looptijd tot 1 januari 2020

Cao Glastuinbouw algemeen bindend verklaard

Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) heeft haar besluit tot Algemeen Verbindend Verklaring (AVV) van de cao Glastuinbouw op 12 november 2019 gepubliceerd in de Staatscourant. Dat betekent dat de AVV in werking is getreden.
 
De cao voor de glastuinbouw heeft een looptijd tot 1 januari 2020. De tekst van de overeenkomst is ook beschikbaar in het Engels en in het Pools, zie daarvoor de website van Glastuinbouw Nederland.

De volledige tekst, zoals door het ministerie is gepubliceerd in de Staatscourant, is hier in te zien

 

 

Publicatiedatum: