Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Meiny Prins, Priva:

“Nederland kan pionier zijn op het gebied van duurzaamheid”

Ze begon als lerares, werd toen ontwerpster en nu runt ze een internationaal technologiebedrijf: Meiny Prins. Als CEO van Priva in De Lier zet zij maatstaven met innovatieve oplossingen voor energiezuinige klimaatbeheersing in gebouwen, in de glastuinbouw en in de industrie. Winst? Komt op de tweede plaats! De 57-jarige heeft een missie: van Nederland een pionier maken op het gebied van duurzaamheid. 

Lees hier meer op DNHK-blog over haar visie op 'Sustainable Urban Deltas':

"Nederland lijkt in vogelvlucht op een stad met meer dan een miljoen inwoners in een rivierdelta – een agglomeratie ten noorden van Alkmaar tot ten zuiden van Eindhoven. In die zin is het Westland, het tuinbouwhart van Nederland, een ‘stadslandbouw’. Dat maakt Nederland de groenste stad ter wereld."

én haar personeelsbeleid:

"Mensen vormen een bedrijf. Ik bied alleen de ruimte om samen iets te creëren. Als je mensen verantwoordelijkheid geeft, maken ze steeds vaker gebruik van deze mogelijkheid en halen ze er energie uit. Toen we onze R&D afdeling gingen herstructureren, vroegen we aan de collega’s zelf: “hoe zou je jezelf organiseren als je zelf kon beslissen?” Ze kwamen met een plan en we hebben het samen uitgevoerd. Op dit moment werken we met een R&D team van meer dan 120 medewerkers – als goede medewerkers tevreden zijn, trekken ze nieuwe aan."

Publicatiedatum: