Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Consument krijgt gratis pot bij aankoop orchidee in Albert Heijn

‘Koop nu een orchidee en krijg er een mooie plantenpot bij cadeau’. Deze week, van 7 t/m 13 oktober, krijgen klanten van Albert Heijn bij de aankoop van een orchidee een bloempot in trendy kleuren cadeau.

De actie is opgezet door Bloemenbureau Holland en wordt uitgerold in samenwerking met handelspartij Waterdrinker, Albert Heijn en kwekersvereniging Orchidee Nederland. De actie vindt plaats bij 720 Albert Heijn-vestigingen, waarvan er ongeveer 200 winkels het luxe-assortiment voeren.

Bron: Orchidee Nederland

Publicatiedatum: