Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Ultrasone watermeters winnen terrein"

Watermeters zijn nuttige hulpmiddelen om grip te houden op de waterstromen binnen bedrijven. Van oudsher zijn hiervoor overwegend mechanische meters in gebruik. Ultrasone watermeters zijn echter aan een opmars bezig, sinds dat ze hun intrede in de glastuinbouw deden zo'n acht jaar geleden. 

Deze meters zijn pakweg twee keer zo duur, maar daar staan meerdere voordelen tegenover, stelt Edwin Rijpsma van toeleverancier Revaho. “De omzet van ultrasone watermeters is nu al hoger dan de totale omzet van mechanische meters en hun marktaandeel stijgt nog ieder jaar”, zegt hij. 

Lees hier meer bij Glastuinbouw Waterproof over de voordelen, zoals grotere nauwkeurigheid, geringe afmetingen en een grotere veelzijdigheid. 

 

 

Publicatiedatum: