Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Kansen en risico's van internet in de kas

De meeste telers weten wie ze door de deur naar binnenlaten. Maar wie kijken er via het internet mee in de kas?

Sensoren, digitalisering en automatisering zijn enorm in opkomst, wat enorme schaalvergroting en een efficiƫntieslag mogelijk maakt. Maar hoeveel risico loopt de tuinbouwsector op aanval op of uitval van de digitale systemen?

Daar gaat het tijdens de ontbijtsessie van Breakfast@WHC georganiseerd door InnovationQuarter en World Horti Center op woensdag 11 september van 07:00 tot 09:00.

Aanmelden (14 plekken zijn er beschikbaar) kan hier. 



Publicatiedatum: