Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Planten Studiegroep ‘Sortiment’ op bezoek bij Cruydt-Hoekck en Tuingoed Flotz

De studiegroep ‘Sortiment’ is opgericht in 2017 en bestaat uit kwekers en medewerkers van vaste planten, zowel op containervelden (in potten) als ook landplantenkwekers. Meestal worden drie bijeenkomsten per jaar gehouden, waarbij centraal staat het bezoeken van een bedrijf en het bekijken van het assortiment.

Collega kwekers zijn altijd geïnteresseerd naar het assortimentskeuze van collega kwekers. En teelt de een slechts een handjevol soorten, een ander heeft er tot wel 6.000.

Op 19 september a.s. worden twee bedrijven door de studiegroep bezocht. Als eerste wordt de Cruydt-Hoekck te Nijeberkoop bezocht en daarna wordt een bezoek gebracht aan Tuingoed Flotz te Meeden, beiden gelegen in het noorden van het land.

Klik hier voor meer informatie & aanmelden

Publicatiedatum: