Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Aardwarmte Vogelaer produceert sinds april 2017:

"Eerst maar eens een tijdje draaien, maar we hebben warmte genoeg"

Aardwarmte Vogelaer is een geothermieproject in het Westland. Inmiddels zijn de zeven initiatiefnemers en de eerste klanten aangesloten. Wat houdt het project precies in? Initiatiefnemer Klaas Vogel van orchideeënkwekerij Opti-Flor legt het uit.

“Dat is een geothermieproject, opgezet door zeven glastuinbouwbedrijven rond Poeldijk. Het idee voor het project ontstond zo’n tien jaar geleden toen twee van de nu nog steeds betrokken partijen een concessiegebied kregen toegewezen. Toen zijn we plannen gaan maken. Vorig jaar hebben we de eerste bedrijven kunnen aansluiten."

Lees hier verder.

Publicatiedatum: