Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Zeven weken vroeg veilen vanaf 10 april

Tuin- en perkgoed extra vroeg voor de klok bij Plantion

Met ingang van maandag 10 april begint het veilen bij Plantion een half uur eerder. Om kopers van tuin- en perkgoed in het voorjaar maximaal te ondersteunen, worden deze categorieën vanaf 05.30 uur als eerste geveild. Dit zorgt voor een snel en efficiënt veilproces, waardoor de kopers desgewenst weer snel thuis kunnen zijn. Het vroeg veilen eindigt op vrijdag 26 mei.



Afhankelijk van het aanbod worden in de vroeg-veilenperiode tuin- en perkgoed op 2 of 3 klokken vanaf 05.30 uur als eerste geveild. Om 06.00 uur start vervolgens op klok 1 het veilen van snijbloemen. De periode waarin vroeg geveild wordt, is in samenspraak met kopers en veilingmedewerkers bepaald op zeven weken. De klokaanvoer zal naar verwachting meer dan vijfduizend karren per week bedragen.

De ervaringen van zowel kopers als Plantion met vroeg veilen zijn erg positief. Kopers waarderen het dat Plantion in de drukke periode goed meedenkt door de veiltijden en de veilvolgorde aan te passen. Vroeg veilen zorgt bij Plantion voor een stimulans in de verkoop en versterkt de positie van Plantion als aantrekkelijk marktplaats voor tuin- en perkgoed.

Voor meer informatie, zie www.plantion.nl

Publicatiedatum: