Bitterballen bestellen in webshop Royal Brinkman
Homey
De Homey is een gadget die je kunt verbinden met verschillende apparaten en vervolgens opdrachten kunt geven, waaronder het plaatsen van een bestelling bij royalbrinkman.nl. Rob Helderman, manager e-commerce bij Royal Brinkman: “Het principe werkt vrij eenvoudig: je spreekt je bestelling in via de Homey en de bestelling wordt vervolgens verwerkt en geleverd. Op deze manier maken we het voor onze klanten nog gemakkelijker om bij ons te bestellen.”
Het spraakgestuurd bestellen met behulp van de Homey biedt telers nog meer rust en gemak. In combinatie met bitterballen zou Royal Brinkman het adres voor zowel alle teelt- als VrijMiBo-benodigdheden worden. Na een succesvolle pilot bij orchideeënkwekerij Sion Orchids eerder dit jaar, is deze tool nu voor iedere teler beschikbaar.
Voor het uitbouwen van de nieuwe activiteiten is Royal Brinkman nog op zoek naar leveranciers van mosterd en prikkertjes.