Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

FDF en Veiling Rhein-Maas tonen trends 2017

Onder de titel 'Rhein-Maas Next' openden de 'Fachverband Deutscher Floristen (FDF)' en Veiling Rhein-Maas op woensdag 29 maart jl. gezamenlijk de tweede editie van de trendpresentatie 'Rhein-Maas Next' in de foyer van de veiling in Straelen-Herongen. De presentatie kon bij de klanten van de veiling al op de openingsdag op grote interesse rekenen. De florale ensceneringen in de foyer werden zowel in de voor deze opening extra verlengde pauze alsook na afloop van de veiling volop gefotografeerd. De presentatie is met snijbloemen en potplanten van aanvoerders van Veiling Rhein-Maas vormgegeven. De verwerkte producten beschrijft Floral Designer Manfred Hoffmann als volgt: "Een fantastische kwaliteit en een diversiteit aan gave materialen!"



De trendpresentatie zal, zoals het er nu naar uitziet, nog tot en met vrijdag 7 april in de foyer van de veiling te zien zijn.

Impuls sterke presentatie van stijltrends 2017
"Wij laten met de tweede editie van deze impuls sterke trendpresentatie 'Rhein-Maas Next' zien, hoe u actuele florale lifestyle en interieurtrends in uw eigen zaak kunt toepassen. 'Rhein-Maas Next' geeft inspiratie voor een verkoopbevorderende, moderne enscenering rond point-of-sale," zo licht Uwe Bedenbecker, directeur van Veiling Rhein-Maas, toe. Met producten van aanvoerders van Veiling Rhein-Maas zetten de Floral Designers en Trendexperten Manfred Hoffmann en Oliver Ferchland de door het Bloemenbureau Holland vastgestelde consumententrends 2017 om: 'Harmonise', 'Equalise', 'Energise' en 'Rebel'.

Bron: Veiling Rhein-Maas
Publicatiedatum: