Bloemenbureau Holland viert Vrouwendag in stijl
Inspelen op de actualiteit en zo de sector breed vertegenwoordigen is een van de vele manieren waarop Bloemenbureau Holland bloemen en planten promoot. Ter ere van Internationale Vrouwendag organiseert Mooiwatbloemendoen.nl in samenwerking met de Bijenkorf een unieke actie die niet alleen vrouwen extra waardeert, maar ook bloemen op een bijzondere manier onder de aandacht brengt.
Gezamenlijk publiciteitsoffensief
In de Haagse Bijenkorf werkt Mooiwatbloemendoen.nl samen met twee kunstenaars om bloemen te promoten. Het gedicht ‘Ode aan de vrouw’ is speciaal geschreven door Kim Triesscheijn en wordt live geïllustreerd in de etalage door Hyshil Sander, die snijbloemen op de ramen zal tekenen. De illustratie blijft een week staan in een van de drukst bezochte winkelstraten van Nederland. Mooiwatbloemendoen.nl voert vandaag samen met de Bijenkorf een online offensief om de actie en de bloemen onder de aandacht te brengen van bloemist, consument en media. Ook zijn er blogs, nationale en regionale media ingeschakeld.
Vrouwenpower
De ode aan de vrouw wordt ook in bloemen uitgedrukt. Bij alle vestigingen van de Bijenkorf worden door Mooiwatbloemendoen.nl om 12:30 uur vijf voorjaarsbloemen uitgedeeld aan vrouwelijke bezoekers, met een inspiratiekaartje eraan. Deze florale odes zijn gekozen om hun symboliek die overeenkomt met kracht en schoonheid. Dat sluit mooi aan bij de boodschap van Vrouwendag, die staat voor wereldwijde solidariteit van vrouwen onderling.