Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Geen veiling bij Rhein-Maas op Paasmaandag

Op Goede Vrijdag 14 april a.s. (Karfreitag) wordt in Herongen geveild, ook al is dit een landelijke feestdag in Duitsland. Op Paasmaandag 17 april a.s. wordt echter niet geveild. Op dinsdag 18 april 2016 is dan de eerstvolgende veildag. Rond de Paasdagen gelden bij Veiling Rhein-Maas aangepaste aanvoer- en openingstijden.

Op zaterdag 15 april a.s. is de aanvoer voor potplanten bij Veiling Rhein-Maas gesloten en kunnen snijbloemen pas vanaf 11:00 uur aangevoerd worden. Worden dan toch potplanten aangevoerd, dan worden deze bij de eerstvolgende veiling op dinsdag 18 april a.s. geveild met de opmerking erbij dat deze planten al op zaterdag zijn aangevoerd.

Op Paasmaandag kan op de gebruikelijke aanvoertijden aangevoerd worden. De afdelingen Verpakking en CC-Depot gaan op Paasmaandag wel pas om 14:00 uur open, maar het Eco-Park blijft gesloten.

Bron: Veiling Rhein-Maas
Publicatiedatum: