Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Amigra en Addenda samen op de huishoudbeurs

Groenleveranciers Amigra en Addenda richten van 18 tot en met 26 februari samen het Tuinpaviljoen van de huishoudbeurs in. Het Tuinpaviljoen is een nieuwe initiatief van de organisatie binnen het segment Home Sweet Home. Het paviljoen wil de bezoekers enthousiasmeren hun tuin, terras en balkon zomerklaar te maken. Omdat de producten van beide bedrijven elkaar naar eigen zeggen versterken en de merkwaarden goed bij elkaar passen, gaan Amigra en Addenda dit seizoen onder andere deze samenwerking aan.



De huishoudbeurs is voor Amigra en Addenda een kans om bij de start van het buitenseizoen direct in contact te komen met haar doelgroep. De kwekers inspireren en informeren de bezoekers door verschillende toepassingen en combinaties van siergrassen en Campanula’s te laten zien in ‘Doe het zelf’-stijl. Naast inspiratie kan ook de klantbehoefte getoetst worden, een waardevolle input voor de productontwikkeling.

Het tuinpaviljoen bevindt zich in hall 1, stand 345.

Publicatiedatum: