Mirjan Strijker gekroond tot beste bloemstylist

Mirjan Strijker mag zich vanaf nu de beste bloemstylist van Nederland noemen. De inwoonster van Pesse won gisterenavond het SBS6-programma Hollands Beste Bloemstylist.


De twee finalisten Mirjan Strijker en Jelte Paap

Trouwjurk van bloemen
Tijdens de finaleopdracht moesten de finalisten een trouwjurk van bloemen maken met een bijpassend bruidsboeket. Daarvoor kregen zij 48 uur de tijd. Strijker maakte de mooiste creatie. Zij gebruikte in haar creatie vooral rozen, want "als je het over een bruidsjurk hebt, dan moet je rozen hebben."

De finale is terug te krijgen op de website van SBS6

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.