20 - 29 november

20ste editie Winter Moments with Flowers in Brugge

Van 20 tot en met 29 november 2015 staan bloemen weer centraal op Winter Moments with Flowers in hartje Brugge. Op het 10 dagen durende bloemenevenement komen jaarlijks zo'n 40.000 mensen af.



Winter Moments with Flowers bestaat dit jaar 20 jaar en dat moet gevierd worden. Zo zullen dit jaar voor de eerste keer de gangen gedecoreerd worden in feeststijl: van een klassiek kerstfeest over een vintage huwelijk tot een modern nieuwjaar.

Op het programma:
  • PTI Kortrijk brengt 20 jaar Winter Moments with Flowers in beeld op een originele manier
  • een indrukwekkend monumentaal kunstwerk van 5 meter hoog op het binnenplein
  • talrijke demonstraties door bekende floristen
  • cocktailworkshops met bloemen
  • wedstrijden voor scholen en liefhebbers in kerstthema; van een originele kerstbal tot een alternatieve boom
  • ideeën om cadeautjes te verpakken
  • muzikale omkadering
  • mooie verkoopsstandjes om langs te kuieren
Met het toegangsticket voor Winter Moments with Flowers mag men bovendien gratis naar de expositie 'Van Picasso tot Miro' en de expositie van Chagall (eveneens op site Oud Sint-Jan) en krijg men nog tot 31 december korting in enkele Brugse musea, in het historium en voor het IJssculpturenfestival.

Het evenement vindt plaats van vrijdag 20 november 2015 t/m zondag 29 november 2015 en is elke dag geopend van 10 tot 18 uur. Op zaterdag 21 november is er tot 22 uur een avondprogramma.

Klik hier voor meer informatie en om tickets te bestellen.

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven