Abonneren
Vacatures
- Leidinggevende snijderij
- Fruitteler / gewasverzorger boomkwekerij
- Teeltspecialist
- Accountmanager
- Ervaring in Mexicaanse tuinbouw
- Agrarisch medewerker - Veredeling
- Logistiek Medewerker Groenten en Fruit
- Teler - Teeltspecialist - Hoofd Teelt - Head Grower
- Teamleider Productie
- Productiemedewerker
Top 5 - gisteren
- Plantenkweker heeft met Tophangpotten.nl een ‘good verhaol’
- 200.000 Phalaenopsisstekken Sion opgepot bij Bevo Farms in Canada
- Kwekerij Wesstein werkt met minder veen in substraat
- Crisisupdate: Harde wind goed voor negatieve stroomprijzen en stabiele gasprijs
- LED-proef Lisianthus: “Zoek de voordelen van LED ook buiten alleen energiebesparing”
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Groot draagvlak voor Gerbera promotieplan 2016-2018
Hiermee dragen alle gerbera telers 0,15% promotieheffing gedurende drie jaar (2016 t/m 2018) af over de gerealiseerde Gerbera omzet via FloraHolland en Plantion. De Gerbera promotiecommissie Coloured by Gerbera heeft het plan samen met 2Dezign voorbereid en afgestemd met de FPC Gerbera. Het plan is door de FPC Gerbera voorgedragen voor stemming conform de product specifieke promotieregeling, zoals die op de ALV van 6 december 2012 is goedgekeurd door de leden.
Gerbera inspiratie uit de aankomende najaar & winter trend brochure.
Nieuw promotieplan
Het Promotieplan voor de komende drie jaar is een vervolg op de ingeslagen weg van de afgelopen twee jaar aangevuld met een aantal nieuwe activiteiten. Ook de komende jaren blijven we inspirerende, vernieuwende en verrassende uitingen van de nieuwste trends met Gerbera’s verzorgen. Onze trendbrochures, die minimaal drie keer per jaar verschijnen in een oplage van 20.000 stuks per brochure, gaan via een uitgebreid netwerk van klanten naar retailers en bloemisten. Naast de brochure vinden er diverse andere business en verrassende consumenten activiteiten plaats, waarover later meer. Coloured by Gerbera gaat samen met 2Dezign het promotieplan de komende drie jaar ten uitvoer brengen.
Groot draag vlak
Gerbera kwekers konden hun stem tijdens de productbijeenkomst uitbrengen of vooraf digitaal stemmen over het promotieplan, volgens de regels van de product specifieke promotie. Van de uitgebrachte stemmen, die 77% van de FloraHolland gerberaomzet vertegenwoordigden, heeft 93,5% voor het promotieplan met bijbehorende financiering gestemd. De promotieheffing wordt hierdoor verhoogd van 0,10% naar 0,15%. Coloured by Gerbera is een samenwerking van Gerbera kwekers en Gerbera veredelaars, ondersteund door FloraHolland.
Productbijeenkomst Gerbera
Tijdens de productbijeenkomst Gerbera bij van Veen Gerbera, was er verder aandacht voor het Productmarktplan Gerbera, dat afgelopen zomer is afgerond en wat nu wordt uitgevoerd. Coördinatie ligt bij de FloraHolland coördinator product Gerbera. Verder verzorgde Bloemenbureau Holland een toelichting over haar consumenten promotiecampagnes. Tot slot gaf Guido de Wit vanuit het FloraHolland 2020 programma World Flower Exchange een inspirerende en prikkelende presentatie over de internationale ontwikkelingen op het gebied van online zaken doen (digitalisering) in de Flower Markt. Welke kansen kan dit de leden van FloraHolland bieden!
Voor meer informatie:
www.colouredbygerbera.com
www.facebook.com/colouredbygerbera
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-17 Exclusieve nieuwe lijn Red Naomi! met 'allermooiste, allergrootste knoppen'
- 2023-02-21 Matthiola StoX nieuwe ster aan firmament Stars-Plant
- 2023-02-13 Madiba Flower Power geeft handel kleur met Valentijnsdag
- 2023-02-09 Geurige soorten tuinrozen in opkomst
- 2023-01-27 Vlaanderen zoekt verwerkers of afnemers van lokaal geteelde goudsbloem
- 2023-01-23 Pluktuin in Antwerpen verdeelt 100.000 tulpen
- 2022-12-23 Oost-Vlaanderen subsidieert biobloemen en lokale gemberteelt
- 2022-12-02 "Het is een nicheproduct dat we zelf hebben gecreëerd"
- 2022-11-17 Promotie: zo maken veredelde chrysanten toch weer meer zaad
- 2022-11-08 Floritec toont Colombiaanse rassen op Trade Fair Aalsmeer
- 2022-10-24 Waarom de verscheidenheid aan chrysanten zo groot is
- 2022-09-20 Exporteurs in de bloemen gezet
- 2022-09-05 Sierteelt levert bijdrage aan Formule-1-feest Zandvoort
- 2022-09-02 Vondst Ralstonia in Poolse rozenteelt
- 2022-09-01 Nog volop bloemen in rozentuinen op Floriade
- 2022-08-31 Schraal aanbod bloemen met feestdagen verwacht door energiecrisis
- 2022-08-26 Veredelaar start campagne voor grootbloemige lisianthus
- 2022-08-25 Lelieproeven kijken op ieder gewenst moment in online omgeving
- 2022-08-16 Retailer steekt geld in opzet biologische snijbloemensector Frankrijk
- 2022-08-15 Bloemencorso’s Achterhoek niet in gevaar: dahlia’s doen het uitstekend ondanks droogte en hitte