Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Stephane Maurice, MFresh:

"Volumes met Moederdag Frankrijk 25% omhoog"

De schappen in de Franse supermarkten liggen al vol en bloemisten verwachten een druk weekend. De afgelopen jaren waren rode en roze rozen al flink in trek op Moederdag, maar ook orchideeën en lokaal geteelde pioenen zijn steeds meer in trek. Dat zegt Stephane Maurice, directeur van de Franse bloemenimporteur MFresh


Links Stephane Maurice van Mfres op de Nordic Flower Expo in Zweden.

Moederdag wordt in Frankrijk gevierd op 31 mei. Zoals op vergelijkbare data in andere landen betekent dat ook hier een flinke toename in de hoeveelheid bloemen en planten die over de toonbank gaan. "Gemiddeld ligt de omzet in de maand mei 25% hoger dan in andere maanden," aldus Maurice.

Qua afzet zijn, naast Moederdag, vooral Valentijnsdag en kerst de momenten waar de sierteelt in Frankrijk het van moet hebben. "Opvallend is dat met name kerst steeds belangrijker wordt," aldus Maurice.

MFresh
Stephane Maurice is verschillende jaren werkzaam geweest in de import van sierteeltproducten en heeft een paar maand geleden MFresh opgericht. MFresh importeert bloemen uit Kenia. Omdat Maurice zijn business net begonnen is, zal Moederdag dit jaar nog even geen hoogtepunt zijn. "Maar volgend jaar hoop ik natuurlijk van wel!", besluit hij lachend.

Voor meer informatie:
MFresh
Stephane Maurice
Email: [email protected]
Publicatiedatum: