Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Win een fiets tijdens Open Dag Plantion

Tijdens de Open Dag van Plantion op 18 april maakt u kans op de Ride for the Roses racefiets van Plantion. Als bezoeker kunt u een lootje kopen voor € 1,00 en ’s middags om 16.00 uur wordt het winnende lot getrokken .



Ride for the Roses
De Ride for the Roses is een jaarlijks evenement en een begrip in de Nederlandse wielerwereld. Het doel van de Ride for the Roses is door middel van een unieke fietstocht een vuist te maken in de strijd tegen kanker en geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding. Ruim 200 vertegenwoordigers van de sierteeltsector stappen op de fiets om zoveel mogelijk geld te verzamelen.

In 2013 was Plantion in Ede de start van de Pre Ride en de racefiets, aangeboden door Veda Bikes uit Ede, wordt nu verloot voor het goede doel. In 2014 heeft Plantion de fiets voor € 1.000 euro gekocht en nu gaan we de fiets verloten onder de bezoekers van onze Open Dag. Tevens hopen we op een mooi bedrag voor het goede doel.

U kunt uw lootje kopen bij de informatiebalie tijdens de Open Dag van Plantion. Meer informatie over de Ride for the Roses kunt u vinden op www.ridefortheroses.nl

Bron: Plantion
Publicatiedatum: