Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tuinbouw gaat spinnen en fietsen voor ‘Syndroom van de Lach’

De 11e editie van het Spinning Event voor de tuinbouw wordt vrijdag aanstaande, 27 maart, gehouden bij Roel de Bakker in Kwintsheul. In twee sessies (18.00 en 19.00 uur) kan de tuinbouwketen samen met collega’s werken aan de conditie en daarvoor en daarna gezellig bijpraten onder het genot van een hapje en drankje. De opbrengst van het Spinning Event en van de later dit jaar geplande GreenTour 2015 gaat naar stichting ‘Syndroom van de Lach’.

Het Spinning Event is een unieke combinatie van sportiviteit en gezelligheid, bedoeld voor iedereen die betrokken is bij de veelzijdige tuinbouwketen. Teelt, handel en dienstverlening, zowel voedingstuinbouw als sierteelt, worden van harte uitgenodigd. Het gaat om de combinatie van spinnen en het netwerken met mensen uit de sector. Kosten voor deelname bedragen € 12,- per persoon. Dat bedrag is inclusief consumpties en buffet. Ook dit jaar is gekozen voor de unieke locatie van tomatenteler Roel de Bakker, Bovendijk 67a in Kwintsheul. Inschrijven kan nog, maar doe het snel.



Goede doel
De GreenTour wordt dit jaar georganiseerd op zaterdag 12 september. De start is in het Westland, nadere details volgen binnenkort.
Inmiddels is al wel bekend dat de opbrengst van beide sportieve evenementen voor de tuinbouw gaat naar stichting Syndroom van de Lach. Deze stichting stelt zich ten doel om kinderen met een verstandelijke en/of motorische beperking mee te kunnen laten doen aan dolfijnondersteunde therapie bij het Curaçao Dolphin Therapy & Research Center (CDTC) in Curaçao, dan wel deel te laten nemen aan andere ontwikkeling-bevorderende therapieën en/of activiteiten. Meer informatie over de stichting is te vinden op: www.syndroomvandelach.nl.

Sponsors
De evenementen worden dit jaar mede mogelijk gemaakt door: Grow Group, Koppert Biological Systems, Most Wanted, Rabobank, Rap Tekst en Redactie, Maurice Wubben, Perflexxion, Veldwerk, Uniglobe Travel, VB Group en Harvest House.

Het Spinning Event en de GreenTour zijn initiatieven van Maurice Wubben (Str3tch/Chain), Roger Abbenhuijs (RAP/Onder Glas), Yvette de Schepper (Koppert Biological Systems) en Elma Oosthoek (Grow Group).
Publicatiedatum: