Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Maandag uitgebreide fotoreportage!

Ruim 3000 mensen op Seasonal Trade Fair

Tholen - Ruim 3000 mensen brachten dit jaar een bezoek aan FloraHolland Trade Fair in Naaldwijk. De beurs duurde dit jaar twee dagen: woensdag van 9 tot 9 en gisteren tot vier uur 's middags. Zowel klanten als standhouders waren tevreden over de voorjaarsbeurs. Het was duidelijk dat kwekers veel aandacht aan de standbouw en de algehele presentatie hadden besteed.

Aankomende maandag volgt hier een uitgebreid fotoverslag van de beurs!


De Trade Fair in Aalsmeer in november mag dan nog een maatje groter wezen, een kleine beurs is het allerminst!


Een van de noviteiten op de beurs: het Little Monster Plants concept van Carniflora - hier met Justin van Kessel.


Nadia Olsthoorn trakteerde bezoekers op een chocolaatje, terwijl Mike de Groot een muziek makende kruiwagen campanula's rondreed - een stukje pr van Addenda.

Florist Event
Voor het eerst combineerde FloraHolland de Seasonal Trade Fair met een Florist Event. Vorig jaar gaven standhouders in een evaluatie aan naar mogelijkheden te zoeken om de beurs aantrekkelijker te maken voor vakgerichte bezoekers. Het combineren van beide evenementen leverde het gewenste resultaat op en is door de deelnemers goed ontvangen.


Bron: FloraHolland

Kennis, inspiratie en netwerken tijdens Florist Event
Zo'n 400 mensen bezochten het Florist Event druk bezocht. De bloemisten vonden zowel inspiratie op de beurs als tijdens het Florist Event. Vitas Kersbergen van FloraHolland vertelde over het koopgedrag van de Nederlandse consument en Ivo van Orden van Bloemenbureau Holland presenteerde de aanstaande campagnes. Pim van den Akker van Flower Factor nam daarna het podium en inspireerde de bezoekers met het maken van verschillende arrangementen. De aanwezige bloemisten drongen naar voren om niets te missen van de indrukwekkende manier van werken van Van den Akker.