Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Schouten presenteert opplanter tulpenbollen op open dag

Afgelopen vrijdag en zaterdag hield Schouten Sorting Equipment open dagen. Het tweetal dagen trok meer dan 1700 bezoekers en was een groot succes. Tijdens de open dagen werd de SchoutenBercomex Optibulb SBO gepresenteerd, geschikt voor het automatisch opplanten van tulpenbollen.



De SchoutenBercomex Optibulb SBO is ontwikkeld voor tulpenkwkers die opzoek zijn naar kostprijsverlagende investeringen bij het opplanten van bloembollen. Het opplanten is namelijk een erg arbeidsintensief proces. De Optibulb krijgt een capaciteit van 7000 tot 11000 bloembollen per uur bij 3 robots.



Voor meer informatie:
Schouten Sorting Equipment
Tel: 038-3314385
[email protected]
Publicatiedatum: